Welcome, visitor! [ Login

Hotel nad morzem

warszawa Hotele i noclegi, Rehabilitacja 2 marca 2015

Upragnione wakacje w komfortowym obiekcie tylko na południu europy, albo jeszcze dalej? To obecnie już zwykły stereotyp. Nad Bałtykiem istnieje Hotel, jaki zachwyca swoimi propozycjami. Grand Lubicz jest pięciogwiazdkowym fotelem, proponujący ogromną ilość atrakcji, w skład których zaliczamy SPA, w którym znajduje się kilkadziesiąt różnych specjalistycznych gabinetów kosmetycznych a także rehabilitacyjnych, 310 świetnie wyposażonych apartamentów w eleganckiej stylistyce, kręgielnie, aquapark, a także ogromny kompleks sportowy. Obiekt przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych, a także rodzin z dziećmi.

584 total views, 0 today

Sale konferencyjne Agat

warszawa Hotele i noclegi, Organizacja imprez 29 kwietnia 2014

Hotel Agat jest przyszykowany na organizację wesel, posiada swoją restaurację, jak rownież dysponuje salami szkoleniowymi. Agat Hotel nastawiony jest na pełną obsługę swoich klientów, zatem korzystając z jakiegokolwiek z punktów ich oferty, możemy liczyc na całkowicie profesjonalne podejście. Niewątpliwie za nowocześnie urządzoną placówkę można uznac Hotel Agat mieszczący się w Łodzi. Wspomniany hotel posiada aż 31 pokoi, a każdy z nich ma niezależną łazienkę a także toaletę. Hotel Agat może pochwalic się znacznym uznaniem swoich klientów, którzy coraz liczniej wracają i polecają Agat swoim kolegom. Dowiedz się więcej na stronie agathotel.pl.

399 total views, 0 today

Tripway.pl

warszawa Blogi 3 września 2013

Wyjeżdżasz na wakacje, docierasz na miejsce swojego noclegu i stajesz ja wryty bowiem okazuje się, że na zdjęciach hotel wyglądał kompletnie inaczej. Nasza domena internetowa ma na celu zapobieganie właśnie takim sytuacją. Z pomocą nie tylko znajdziesz ekspresowo i wygodnie stosowny nocleg dla siebie, ale także zapoznasz się z wieloma opiniami na jego temat. Przy pomocy strony nawiążesz też ekspresowo kontakt z właścicielem hotelu, np. w celu dokonania rezerwacji. Zapraszamy!

288 total views, 0 today