Welcome, visitor! [ Login

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań,okolice.

warszawa Okna, Usługi 20 kwietnia 2017

Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem i naprawą okien, rolet i drzwi. konserwujemy i regulujemy okucia okienne oraz drzwiowe, a także wszelkie elementy ruchomego mechanizmu rolet. Wymieniamy części i podzespoły rolet, uszczelki i wszystkie części okuć okien i drzwi, oraz klamki, zamki i zawiasy, regulujemy samozamykacze.

76 total views, 2 today

Zakład pogrzebowy Częstochowa

warszawa Religia, Usługi 21 listopada 2014

Stworzyliśmy firmę rodzinną z wieloletnią tradycją, oferując wysokiej jakości usługi pogrzebowe. Zajmując się organizacją ceremonii pogrzebowych, zdajemy sobie sprawę, jak niełatwa emocjonalnie jest strata bliskiej osoby. Dlatego jesteśmy blisko naszych Klientów na wszystkich etapach przygotowań do pochówku. Zapewniamy bezpłatną pomoc w załatwianiu niezbędnych formalności w urzędach i parafiach.

480 total views, 0 today

Fizjoterapia Wrocław

warszawa Usługi, Zdrowie i uroda 3 lipca 2014

Pan Kręgosłup to bardzo prężnie rozwijająca się we Wrocławiu firma, która oferuje swoim klientom różnego rodzaju masaże lecznicze, relaksacyjne, usługi fizjoterapii oraz rehabilitacji. Wszyscy pracownicy, to bardzo wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem w pracy z pacjentami, z różnego typu schorzeniami i przypadłościami. Dwa gabinety rozmieszczone w dwóch różnych częściach Wrocławia, zapewniają bliskość dojazdów. Oczywiście dla chętnych osób, wykwalifikowany fizjoterapeuta może przyjechać wprost do Twojego domu, czy też nawet prosto do biura, w którym pracujesz! Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do przejścia na naszą stronę internetową!

273 total views, 0 today

Test zdrady

warszawa Rozrywka, Usługi 26 maja 2014

Zdrada to jedna z najbardziej bolesnych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednak mieć tego świadomość aniżeli być mamionym przez wiele lat. Niewierność nie zawsze jest prosta do udowodnienia, jednak upraszcza to zdecydowania test zdrady. Dzięki niemu prościej odpowiedzieć na pytania: „Czy on mnie zdradził?” bądź odwrotnie „Czy ona mnie zdradza?”. Test na niewierność potrafi wiele odmienić w naszym życiu – bezspornie może dopomóc uwolnić się z już de facto nieistniejącego związku. Pojęcie zdrady ma kilka interpretacji. Kiedy zapytasz dziewczyn, usłyszysz że zdradą będzie pocałunek, trzymanie się za ręce, fantazjowanie o innym człowieku, nie mówiąc już o intymnym zbliżeniu. Faceci na ogół podchodzą do tematu trochę inaczej. Zdrada zwyczajowo jest przez nich postrzegana jako przerwanie emocjonalnej więzi, łączącej dziewczynę i faceta.

240 total views, 0 today

Czyszczenie parą

warszawa Narzędzia, Usługi, Wyposażenie 19 marca 2014

Jako Generalny Dystrybutor jak również Autoryzowany Serwis urządzeń marki Maxteamer mamy ogromną przyjemność służyć Państwa potrzebom i prezentowej najwyższej jakości urządzenia do czyszczenia suchą parą, jak i systemy prasowania do zastosowań profesjonalnych i do domów. Wielofunkcyjne urządzenia Maxteamer zostały zaprojektowane przez niemieckich konstruktorów i inżynierów, dzięki czemu wykorzystują nowoczesne technologie i gwarantują niezawodność użytkowania.

316 total views, 0 today