Regeneracja automatycznych skrzyń biegów Marcedes

Regenerujemy automatyczne mercedesa skrzynie biegów w samochodach Mercedesa w warsztacie samochodowym Piotra Karwowskiego. Przekładnie mercedesa uważane są za nieśmiertelne, jednak ich długa eksploatacja oznaczona jest z koniecznością regularnej wymiany oleju i filtrów. Większość dużych awarii jest związana z takim niedbalstwem.

Read more
  • 0

Świetny auto serwis

Zazwyczaj już na początku, gdy tylko wstępujemy do warsztatu samochodowego już widać z kim mamy do czynienia. Podczas dyskusji z mechanikami racjonalnie jest zwrócić uwagę nie tylko co gada do nas dany człowiek, ale także na jego zachowanie. Taka osoba jest uśmiechnięta i podchodzi do klienta z przyjaznym nastawieniem? Wyczuwamy od tej osoby przyjęty alkohol czy raczej smar samochodowy? Specjalistycznie podchodzący do własnych zadań mechanik samochodowy jest wyczuwalny niemal bezwarunkowo, bowiem czuć od niego pasję. Czyścioch kontra niechluj Przekonującym faktem jest to, iż najchętniej swój samochód zdajemy mechanikom z zakładów, gdzie rządzi ład i porządek. Tam bowiem wszystko zmierza niczym w zegarku i ma swoje właściwe miejsce. Zupełnie inaczej jest, gdy mechanik samochodowy dosłownie potyka się o zamienniki, urządzenia i do tego wszystko jest okryte smarem. Zwięzłym zakończeniem tego artykułu jest stwierdzenie, że schludny warsztat równa się ładowi w stanie mechanicznym…

Read more
  • 0

Jazda Ferrari

Uwielbiasz branżę samochodową albo ktoś z Twoich bliskich jest jej maniakiem? Jeżeli tak, to na 100% niesamowicie mocno zafascynować ma szansę Cię zalecana stronica internetowa, na której zakupić masz sposobność voucher prezentowy.Kup ten prezent, który da Ci możliwość na jazdę Ferrari na jakimś z torów wyścigowych, na których realizowane są świetne zloty. Przemyśl tę propozycję i skorzystaj z niej - zapewniamy, iż na skutek tego Twoje skryte marzenia się zrealizują i będziesz dumny!

Read more
  • 0